יום רביעי, 16 באוקטובר 2013

קופסאות שימורים ממוחזרות- חשוב אין להשתמש בתמונות!!

נכנסתי לטרנד של המיחזור, התחלתי לאסוף קופסאות ביצים, קפה, שימורים, גלילי נייר וכל שאפשר לשמור ולא לזרוק, שלא תחשבו שהייתי מהטיפוסים שממחזרים (חוץ מהבקבוקים כמובן!) אבל הגיע הזמן להעריך את כל אותם חומרים שמסתובבים לנו בבית ומושלכים לפח על לא עוול בכפם במקום לשמור אותם וליצור מהם יצירות מדהימות שלא היו מביישות חנות מתנות יוקרתית, אז הפעם במקום להשליך את קופסת השימורים של הזיתים והמלפפון (טוב לאלו שאוכלים טונה זה גם יכול ללכת אבל תנקו טוב שלא יהיה ריח של דגים) שמרתי אותם, ריססתי אותם בספריי צבע, יצרתי שבלונות וקישטתי. (טוב האמת  הספריי הסגול לא עבד טוב משום מה והוא השפריץ כמו קטשופ שנגמר כך שלכם זה כן אמור לצאת טוב ומושלם) מומלץ לרסס ממרחק כדי שלא יהיה לכן נזילות צבע על הקופסה (הכל מנסיון:).

 אז מה צריך?

קופסאות שימורים בכל גודל וצורה

ספריי צבע אחד לרקע ואחד לשבלונה.

שקף להכנת השבלונה

דף לבן

עיפרון

סכין חיתוך-יפני

מסקנטייפ לבן

איך מכינים?

1.מרססים את קופסת השימורים ממרחק של לפחות 25 סנטימטר, בזמן שממתינים לייבוש מציירים ציור של פרח פרפר או כל מה שתרצו על דף לבן, מצמידים שקף לדף, מניחים על משטח עץ שלא אכפת לכם ליצור עליו חתכים, מדביקים מהצדדים את השקף והדף  שלא יזוזו במהלך החיתוך, בעזרת סכין יפני חותכים את הצורה, והנה יש לנו שבלונה.
(לאלה שלא רוצים להתעסק עם יצירת שבלונה יכולים לקנות בחנויות)

2.מרססים את קופסת השימורים בשכבת צבע שניה, ממתינים ליבוש, לאחר מכן מצמידים את השבלונה לקופסה מדביקים בעזרת מסקנטייפ מהצדדים שלא יזוז. מרססים בצבע ניגודי, ממתינים ליבוש..ונהנים מיצירה הנפלאה ומהתרומה שלנו לאיכות הסביבה :)


מעמד לסכו"ם מקופסת שימורים

מושב לכבשים החמודות
בהפסקת אוכל
עיצוב מיוחדתגובה 1:

  1. שושי, את מצליחה לגרום לנו להתפעל בכל פעם מחדש...
    יצרתית אמיתית...

    המשיכי לשתף :) אנחנ נהנים.

    השבמחק