יום רביעי, 8 בינואר 2014

2 זה תמיד ביחד!

אומרים שכשטוב הזמן עובר מהר...
כ"כ מהר חלפו שנתיים, שנתיים מלאות בחודשים, שבועות, ימים ורגעים מאושרים, רגעים שעוברים כ"כ מהר ומגלים לנו שהנה עוד שנה עברה.
התרגשתי מאוד לקראת היום המשמח שמסמל בעיני המון, ספרתי את השבועות והימים עד שסוף סוף, היומן הראה לי שהנה התאריך הגיע.

ההכנות היו רבות (וחלקכם יודעים עד כמה) וזה היה פשוט כיף, להכין וליצור.
הפעם בתוספת של עוד 365 ימים של הכרות, ידעתי יותר מה לקנות ומה להכין (נראה מה נאמר שנה הבאה..) ולבעל יצירתי כמו נתי ואוהב הפתעות וגיוונים כמוהו, הכנתי יום מלא בהפתעות...קטנות וגדולות, לראות אותו נהנה ומופתע היה מתנה בשבילי אין כמו להצליח להפתיע משהו שנמצא לידכם כל הזמן (ולהסתיר ממנו זה דבר די קשה...)היו לי כמה רעיונות והחלטתי בסופו של דבר לבצע את כולם.
את הרעיון למתנות לפי שעות ראיתי באחד הבלוגים (שאני ממש לא זוכרת את שמו) החלטתי ליישם את הרעיון והתכנית החלה לרקום עטיפות וסרטים..
חלקתי את המתנות לפי סדר היום של נתי, וקניתי מתנות שמתאימות לשעה המדוברת...כך במשך היום צצו כל מיני מתנות.
היה עוד רעיון של חוברת "שוברי מתנה" את המתנה הזו נתי קבל בלילה והוא מצידו חשב שזו המתנה ליום הנישואים (או שלא?) החוברת מכילה 7 שוברי מתנה, לכל אחד מימי ה"שבע ברכות" המתנות הן כל מיני דברים קטנים שעושים טוב על הלב ותקפים רק לתאריך של היום המדובר, כמובן שזה מותנה בהצגת השובר.


אחת המתנות הייתה קופסה מלאה בעוגיות ביתיות (טעימות במיוחד)

עוגיות במרתף....
למחרת התחילו החגיגות..
רציתי ליצור אווירה יפה ורומנטית השתמשתי בכל מיני אביזרים שיש לי בבית...(וזוג פמוטים שקבלנו פעם מהסבתא)
הכנתי לפני כן אותיות מזל טוב מעוטרות, אותן קשרתי לסרט שתלה בין המנורות, לכל בלון הוספתי כל מיני תמונות קטנות שלנו מכל מיני רגעים נחמדים שהיו במהלך השנה (בינהם יום הנישואים של שנה שעברה)מחכים לאוכל...

והמתנה האחרונה....שהיא המתנה היקרה ביותר...והשווה ביותר!


ומאז הם חיו באושר ובעושר....