יום רביעי, 26 בפברואר 2014

מבצע "תודה רבה"

את הרעיון הבא קראתי בטור של אברהם פריד בעיתון משפחה (פרשת כי תשא)
הוא סיפר שיש לו מנהג לפני כל הופעה לתת צדקה, ולאחר ההופעה לתת שוב צדקה, לכל הופעה הוא מגיע עם ה"פושקע" שלו, ומספר לקהל כיצד התחיל המנהג.
לפני שנים לפני אחד מהופעותיו הוא הלך לרבה מליובאוויטש זצ"ל, הרבה נתן לו שני דולר, דולר אחד שיתן לצדקה לפני ההופעה לברכה והצלחה, ודולר שני לאחר ההופעה להודות לה' על ההופעה המוצלחת.
מאז הוא נוהג כך דולר לפני ודולר אחרי. בטור שכתב, הוא סיפר שבכל הופעה הוא מספר על המנהג ומבקש מאנשים להצטרף למבצע THANK YOU, לתת צדקה בתחילת היום לסיעתא דשמיא והצלחה ובסוף היום להודיה לה' על היום הנפלא שהיה.
כשקראתי על המבצע, על המנהג, על התחושה הטובה שהוא נותן לנו, תחושה של הכרת הטוב, לא לתת רק לפני, אלא גם אחרי, להודות על היום שהיה. החלטתי שגם אני אכין לעצמי "פושקע", מאז כל יום אני נוהגת לתת צדקה לפני ואחרי, וכמובן מודה לה' על היום שעבר, והתחושה הנפלאה בסוף היום היא תחושה אחרת. כ"כ נפלא להודות על היום שהיה!!

ואני קוראת אליכם קוראי הבלוג היקרים להצטרף למבצע "תודה רבה" (כפי שקורא לזה אברהם פריד) ולהתחיל במנהג כבר מהיום, וכמובן העבירו את הרעיון הלאה!!לזיכוי כל עם ישראל!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה