יום חמישי, 10 ביולי 2014

פוסט ללחוצים

המד לחץ שלכם היה תמיד על מספר 50, הייתם בסדר יחסית לכל האנשים בגילכם במצב שלכם, הוא היה עולה קצת לפני שבת, עולה יותר כשהשוויגער הודיעה שהיא קופצת לביקור, ועולה יותר באספת הורים כשהמורה אומרת את המילה אבל.

משהו קרה בזמן האחרון, המספרים עולים ועולים, כבר עברתם את ה-100 ואתם בהחלט מפחדים שהמד לא יעמוד בלחץ שלכם. זה התחיל כשאמרו לכם ש"צוק איתן" זה לא מסלול אתגרי בצפון, אלא מבצע צבאי בדרום. זה המשיך כשצבע אדום לא היה הגואש שנשפך בחדר ילדים, אלא התראה על טיל שטס מעליכם, זה המשיך כשנצמדתם לקיר בחדר המדרגות, שמעתם פיצוץ אדיר והבנין בן ה-40 שלכם רעד, והשכן שלכם מלמל משהו על תמ"א 38 ועל רעידות אדמה, הלחץ מטפס ומטפס, והוא מגיע לשיא כשאתם שומעים פיצוצים ואין אזעקות, ואתם בטוחים שהחמאס נטרלו את כל האזעקות בעיר, אתם רצים מבוהלים לחדר מדרגות, עושים מסיבת פיג'מות עם כל השכנים, אז בעזה החליטו שיחסי השכנות שלכם קצת קרירים ודאגו לרכז את כולכם כל כמה דקות. רק שהיה עדיף בכל אופן מוזיקת רקע קצת יותר קלאסית...

אתם מפחדים ללכת לישון. 
אז כבר כמה ימים אתם מסתובבים טרוטי עיניים ורואים כפול, ושומעים כפול, וכל טריקת דלת מקפיצה אתכם לחדר מדרגות, והילד משתעשע קצת ועושה קולות שהם בטרנד היום, ואתם מוצאים את עצמכם חיים יותר בחדר מדרגות ופחות בבית. מדברים יותר עם השכנים ופחות עם הקירות.

לחץ.

מה עושים איתו?

מרגיעים אותו.

איך?

הכירו את מיסטר קמומיל או בבונג איך שתרצו לקרוא לו


































את התה הזה שתיתי בלי לדעת איך הוא אמור להשפיע עלי, כשאמרו לי שהוא מרגיע, הבנתי למה בזמן האחרון הפסיק לי הלחץ. חשבתי שיש לי בעיה...שהמד לחץ נדפק מרוב לחץ.

בזמני מלחמה, גם אלה שתה לא נמצא אצלם במזווה ושומרים אותו רק לימים של גיל הזהב, הגיע הזמן שתקנו אותו גם, לא חובה, רק אם אתם גם רוצים להוריד לחץ.

ומה ויסוצקי אומרים על התה הזה?

"קמומיל הוא בין הותיקים והידועים במסורת חליטות הצמחים. לצמח הקמומיל סגולות מרגיעות: חליטת קמומיל משמשת להרגעת כאבי בטן וכאבי שיניים בוקעות אצל תינוקות ומסייעת גם למבוגרים בהרגעת מערכת העיכול, טיפול בכאבי בטן, הרגעה כללית והקלת השינה."
























אנחנו רוצים רוגע, רוצים שלום, ולבנתיים השלום מורכב מחלקים של מלחמות.



























הצל המעיב של המלחמה, עדיין כאן, לא עוזב.




אבל, יש לנו חלק צהוב ומאיר בתוך כל החושך, אמונה ותפילה שהמשיח יבוא במהרה ונזכה לגאולה השלמה.




















אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה