יום שני, 7 ביולי 2014

בוקר של אלופים

זה מתחיל כךבוקר מטושטש ולא ברור, הלילה עדיין דבוק לגבכם, והבוקר מושך אתכם אליו קדימה, עכשיו תתחיל המלחמה של לילה ובוקר, הלילה ידחוף אתכם למיטה, והבוקר ימשוך את ידכם בחזקה, אתם תהיו באמצע, בין הפטיש לסדן, תעופו קדימה ואחורה, והטשטוש הנורא הזה שאיתו התעוררתם רק יתגבר ויתגבר.
אחרי מלחמה מתישה ומורטת עצבים, תתגלגלו מהמטה לרצפה, ומשם תמשיכו להתגלגל למרתון של הבוקר.
הצהוב שמעל המקרר קרץ לכם כבר מאתמול בלילה, אבל אתם טיפוסים עקביים, ודגני בוקר אוכלים רק בבוקר, כל הלילה חלמתם שאתם מכינים קערה מלאה בפצפוצי תירס צהובים, לא היה חלב, רצתם לשכנים, למכולת, הכל היה סגור, עד שסוף סוף השגתם חלב, מזגתם אותו לקערה, ערבבתם את הקורנפלקס עם הכפית, ושניה לפני שהכפית נכנסה לפה, התעוררתם!


קוראים לזה חלום בלהות, סיוטי לילה, ותמיד, רגע לפני שכל הסיוט הזה נגמר, בשניה הזו שקורטוב דק של הנאה הולך להכנס לחלום הנורא הזה הבוקר נכנס לחדר שלכם, מעיף את השמיכה, מכוון קרן שמש ישר לתוך האישון שלכם, ומבשר בקול חגיגי וערני להפליא "בוקר טוב", אה, ואתם רק ממלמלים, הוא היה יכול להיות טוב אם רק היית מתעכב בשניה אחת.


אחרי התאוששות ראשונה, אתם מרימים את היד לחפיסה של האלופים, מאז שהייתם דרדסים בגן רציתם להיות אלופים, אבל אז אמא לא גלתה שמספיק לאכול קערת קורנפלקס כדי להשיג את התואר הנכסף, היום גדלתם והבנתם..


עכשיו אתם רעננים ממש כמו גרגירי קורנפלקס טריים לפני שהחלב הלבן נשפך עליהם, ועושה להם מקלחת רטובה ודביקה.אתם לאט לאט מתחברים לרעיון הזה של בוקר, וזה משתלב נהדר ביום שלכם.


החלב הלבן שלא כמו בחלום נמצא כאן מחכה רק לכם, עושה לכם חשק שהבוקר לא יעלם.
עכשיו, זה הרגע הזה, שאתם לבד, עם קערת דגנים, עם שקט וציוצי ציפורים, מנסים להסדיר את הנשימות החפוזות של הבוקר, יושבים רגל על רגל, נושמים אוויר צח, הכול רגוע ושלו, התחושה מענגת,

אבל,
משום מה גם הבוקר, לא הספקתם לאכול את גרגירי האלופים, כי גם הבוקר הוא צפר שניה לפני שהכפית נכנסה לפה, ואתם השארתם על השולחן צלחת מיותמת, עם דגני בוקר שלאט לאט נמסים בבריכת החלב, כשתחזרו הם יראו ממש כמו שאתם מרגישים, עיסה צהובה טובעת בתוך חלב מקולקל, פלא שאתם אוהבים את הלילה?


הפוסט נכתב בהשראה מבוקר מטושטש לחלוטין.